Oferta eventowa

Zorganizujemy event z udziałem opowiadaczy z całej Polski dostosowany do potrzeb i oczekiwań zamawiających. Możemy dobrać czas jak również treści programu, np. dla wybranej branży firmowej lub czasu i miejsca.

Organizujemy PROGRAMY GRUPOWE i INDYWIDUALNE

CZAS SPEKTAKLU:
W zależności od potrzeb, najczęściej od 20 min. do 1,5 godz.

WARUNKI TECHNICZE WYSTĘPU: 
Występ jest możliwy w miejscu, gdzie znajduje się przestrzeń o wymiarach minimum 2m x 3m i miejsce by widownia mogła wygodnie usiąść.

NAGŁOŚNIENIE I OŚWIETLENIE:
Nagłośnienie nie zawsze jest wymagane, lecz w miejscach o podwyższonym hałasie z otoczenia (np. miejsca publiczne, parki, występy na festynach) preferujemy nagłośnienie w postaci mikroportu bezprzewodowego z mikrofonem nagłownym oraz nagłośnienie mikrofonowe dla muzykantów. W wybranych przypadkach konieczna jest możliwość podłączenia wejść liniowych (np. instrumenty elektro-akustyczne, odtwarzacze muzyczne).
Oświetlenie sceniczne dobierane do programu. Najczęściej pełne z ewentualną możliwością wyciemnienia sceny i światłem punktowym. Światło za kulisami (może być lampka).

GARDEROBA:
Zamykane miejsce, w którym opowiadający i muzykanci mogą bezpiecznie pozostawić swoje rekwizyty, kostiumy, instrumenty i rzeczy osobiste.

KOSZTY:
Organizator pokrywa koszty podróży i gażę za występ. Koszty i gaża ustalane są indywidualnie w zależności od warunków występu. Organizator pokrywa również koszty wyżywienia i noclegu dla opowiadaczy w sytuacji grania w miejscu oddalonym o więcej niż 150 km od miejsca zamieszkania opowiadacza.

FORMY ROZLICZENIA:
Wystawiamy fakturę. Możliwość również podpisywania osobnych umów zlecenie lub o dzieło z poszczególnymi opowiadaczami.

Skip to content